خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

بوتاکس لب

فهرست محتوا

این روزها افراد بسیار زیادی را می توان دید که متقاضی انجام بوتاکس لب هستند؛ چرا که این روش علاوه بر زیبایی اثرات درمانی قابل توجه ای نیز دارد. بوتاکس راهی برای درمان چین و چروک های اطراف لب ها بوده و نکته ای که لازم است بدانید این است که عوارض چندانی نیز برای شما به همراه ندارد. این روش درمانی و زیبایی نسبت به دیگر فیلرهای موجود طبیعی تر بوده و نتایجی که دریافت می کنید نیز ماندگاری بسیار زیادی دارند.

برای دریافت نتایج بهتر و طبیعی تر از بوتاکس لب بایستی حتما مراقبت های لازم برای این امر را فراموش نکنید. این مراقبت ها می توانند زمینه های بهبود ظاهر لب های شما را فراهم سازند. توصیه داریم حتما برای تزریق بوتاکس از کلینیک هایی کمک بگیرید که اعتبار بسیار بالایی دارند. این کلینیک ها امکانات پیشرفته ای داشته و برای درمان و زیبایی شما ارزش بسیار زیادی قائل هستند.

اثربخشی بوتاکس لب

افرادی که با بوتاکس آشنایی دارند می دانند که بوتاکس ها نوعی سم بوتولینوم بوده و تغییر یافته اند تا هیچ گونه خطری برای بدن شما نداشته باشند. بوتاکس ها علاوه بر زیبایی کاربردهای درمانی خاصی نیز دارند و در حال حاضر به طور گسترده ای در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی بوتاکس ها بهترین گزینه برای درمان چین و چروک های پوستی به شمار می روند و در نقاط مختلفی از بدن و صورت به کار گرفته می شوند.

یکی از نقاط بسیار مهم صورت لب ها می باشد که این روزها افراد بسیار زیادی نیز متقاضی انجام بوتاکس لب می باشند. برخی ممکن است طی بروز برخی سوانح در ناحیه لب های خود دچار عارضه شوند و یا قصد داشته باشند تا با تزریق بوتاکس به زیباتر شدن هرچه بیشتر لب های خود کمک کنند. بوتاکس ها با قابلیت های بی نظیر خود این توانایی را دارند تا لب های شما را حجم دهند و این نشان از اثربخشی بسیار بالای بوتاکس ها دارد. این امر برای لب ها نیز صدق می کند به همین دلیل است که بوتاکس لب میان خانم ها رواج قابل توجه ای یافته است.

در مورد گلوله شدن ژل لب بیشتر بدانید.

بهترین کلینیک بوتاکس لب

چگونگی انجام بوتاکس لب

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی چگونگی انجام بوتاکس لب و تزریق ژل لب بپردازیم. برای انجام بوتاکس پزشکان از سوزن های بسیار باریک و نازکی استفاده می کنند تا به این طریق سم بوتولینوم را به ماهیچه هایی که در اطراف لب های شما قرار دارند تزریق نمایند. ساختار این نوع به سم به گونه ای است که می تواند برای مدت زمان کوتاهی ماهیچه های اطراف لب های شما را ضعیف سازد. چنین روندی در نهایت موجب عدم انقباض عضلات اطراف لب شده و زمینه های از بین رفتن چین و چروک های دور لب های شما را فراهم می سازد.

نکته ای که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که تنها طی یک جلسه بوتاکس لب نمی توانید به نتایج مورد انتظار خود دست یابید. در این راستا لازم است جلسات مختلفی را برای بوتاکس پشت سر بگذارید تا در نهایت چین و چروک های ایجاد شده در اطراف لب های خود را از ببرید. از بوتاکس به عنوان روشی کاملا سریع و بدون درد یاد می شود که البته عوارض چندانی نیز برای شما به همراه ندارد اما بایستی نسبت به مراقبت های پس از تزریق بی اعتنا نباشید.

کاندیدای مناسب انجام بوتاکس لب

برخی افراد نمی توانند از بوتاکس لب به نتایج خوبی دست یابند؛ بنابراین این افراد را نمی توان کاندید مناسبی برای این متد زیبایی دانست. آشنایی با افرادی که گزینه مناسبی برای بوتاکس می باشند به شما کمک می کند تا شرایط بهتری را تجربه کنید. از مهم ترین کاندیدهای تزریق بوتاکس موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • افرادی که لب های کوچکی داشته و قصد دارند تا با بوتاکس لب حجم لب های خود را افزایش داده و موجب زیباتر شدن لب های خود شوند.
 • افرادی که گذر زمان موجب ایجاد چین و چروک در اطراف لب های آن ها شده است.
 • افرادی که فاصله زیادی میان لب بالایی و بینی آن ها وجود دارد.
 • افرادی پوست و بافت چربی دور لب های آن ها تحلیل رفته است.
 • کسانی که گوشه لب های آن ها دچار افتادگی شده است.
 • افرادی که قصد دارند تا به درمان لبخند لثه ای بپردازند.

در مورد انواع مدل ژل لب بیشتر بدانید.

مراقبت های بعد از بوتاکس کردن لب ها

رعایت مراقبت های بعد از بوتاکس لب را می توان یکی از مهم ترین نکاتی دانست که نباید به سادگی از کنار آن ها عبور کرد چرا که اثرات مستقیمی بر نتایج دریافتی دارند. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شوند.

 • تا 4 ساعت پس تز تزریق بوتاکس به هیچ عنوان روی شکم خود نخوابید.
 • به هیچ عنوان محل تزریق را ماساژ نداده و فشاری به این ناحیه وارد نکنید.
 • به مدت 24 ساعت از انجام هرگونه فعالیت ورزشی سنگین برهیزید.
 • به مدت یک هفته از قرارگیری در معرض نور مستقیم آفتاب و دستگاه های برنزکننده بپرهیزید.
 • تمامی دستورالعمل های ارائه شده از سوی پزشک خود را رعایت کنید.

مزیت های بوتاکس کردن لب

بوتاکس لب مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد؛ به همین جهت است که در حال حاضر از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار است. از مهم ترین مزیت های بوتاکس کردن لب ها می توان موارد زیر را تشریح نمود.

بهبود ظاهر لب ها

این امر را می توانید یکی از بهترین مزیت های بوتاکس کردن لب ها و فیلر نورامیس دانست چرا که علاوه بر بهبود ظاهر لب ها می تواند تاثیرات مثبت و قابل توجه ای نیز بر زیبایی صورت شما داشته باشد. همان گونه که بیان شد بوتاکس می تواند لب های شما را حجیم تر سازد و این حجم اضافه به زیبایی صورت و لب های شما کمک های قابل توجه ای خواهد نمود.

عدم ایجاد عوارض جانبی

بوتاکس لب راهی بسیار ایمن بوده و سرعت بالایی نیز درمان شما دارد. این روش درمانی عوارض خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت و پس از تزریق نیز شاهد واکنش های آلرژیک در صورت و بدن خود نخواهید بود. با انتخاب یک کلینیک معتبر همچون کلینیک رزیبا می توانید اثربخشی بسیار بالایی را برای این روش مشاهده کنید.

نتایج طبیعی و ماندگارتر نسبت به دیگر فیلرها

نتایجی که به واسطه بوتاکس دریافت خواهید کرد نسبت به دیگر روش ها طبیعی تر بوده و ماندگاری بیشتری نیز دارند.

هزینه بوتاکس لب

کلام آخر

اگر مایل هستید که بوتاکس لب انجام دهید، همین حالا به کلینیک رزیبا مراجعه کرده و از خدمات این کلینیک بهره مند شوید.

لوگو کلینیک رزیبا

کلینیک زیبایی و دندان پزشکی رزیبا

گروه پزشکان رزیبا سال ها است که در زمینه پوست و زیبایی خدمات ارزنده ایی را به زیباجویان ارائه می دهند. این مرکز در ابتدا فعالیت خود را در محدوده میدان هفت تیر تهران شروع کرده و در حال حاضر در محدوده خیابان بهشتی مشغول به فعالیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *