خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

بر اثر گذشت زمان، چین و چروک در ظاهر آدمی پدیدار ‌می‌شود. از آنجا که علم زیبایی همیشه در صدد آن بوده تا شادابی و طراوت را به طرفداران خود هدیه کند، متخصصان شاخه زیبایی از طرق مختلف بر سر آنند که روش‌‌های موثر در بهبود ظاهری افراد طالب زیبایی را معرفی کرده تا کسانی که در پی درمان معایب صورت و بدن خود هستند بتوانند با انتخاب صحیح و دلخواه به هدف خود برسند.

از موثرترین و پرطرفداران ترین راه‌‌هایی که برای جوانسازی پوست و پر کردن خطوط و چروک صورت استفاده ‌می‌شود، تزریق چربی به منظور جوانسازی ‌می‌باشد.

کاهش میزان الاستین و کلاژن در بدن که دست آورد افزایش سن ‌می‌باشد، باعث کم حجم شدن چربی پوست به خصوص در ناحیه صورت و پیدایش چین و چروک در نواحی مختلف آن ‌می‌شود. البته افرادی هستند که در سنین پایین تر برای فرم دهی صورت، بزرگ و کوچک کردن قسمت‌‌هایی از گونه یا چانه، حجیم کردن لب‌‌ها، برجسته کردن باسن و سینه‌‌ها و بطور کلی دست یافتن به فرم دلخواه اندام خود به دنبال راهکار ‌می‌باشند.

مشکلات متفاوتی از جمله فرو رفتگی گونه، گودی زیر چشم، نازک شدن لب‌‌ها و ایجاد حفره‌‌های متعدد در پوست مواردی هستند که بر اثر از دست رفتن چربی پوست به وجود ‌می‌آیند. راه‌‌های مختلفی برای ترمیم این معایب و بازگرداندن صورت به فرم دلخواه وجود دارد. تزریق چربی به منظور جوانسازی از برترین روش‌‌های مورد استفاده در حل این مشکلات و حجیم کردن نقاط مورد نظر است. این روش به لحاظ مزایای فراوان که به آن اشاره خواهیم نمود، بسیار مورد توجه پزشکان ‌می‌باشد.

تزریق چربی

همین حالا وقت رزرو کنید!

۰۲۱۸۸۸۶۵۰۱۰ - ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰

در ساعات کار کلینیک با شماره‌های درج شده تماس گرفته و یا از طریق فرم، مشخصات خود را ارسال فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

افراد واجد شرایط تزریق چربی

با توجه به بی خطر بودن تزریق چربی، ‌می‌توان گفت انجام این کار هیچ محدودیت سنی ندارد. تمام افراد اعم از مسن و جوان چه به منظور جوانسازی و بازگشت چربی از دست رفته و چه به جهت رفع عیوب صورت در سنین جوانتر، کاندیدای انجام تزریق چربی ‌می‌باشند. هیچ خطری در این روش درمان شما را تهدید نمی‌کند.

تزریق چربی

 

تزریق چربی مناسب چه کسانی نیست؟

هر چند تزریق چربی بدون خطر و بی عارضه ‌می‌باشد، افرادی هستند که مجاز به استفاده از این روش نمی‌باشند.

  • خانم‌های باردار
  • افرادی که درگیر عفونت (با تشخیص پزشک) هستند
  • اشخاصی که مبتلا به آلرژی هستند
  • کسانی که پیشینه خونریزی غیر عادی دارند
  • کسانی که دخانیات مصرف ‌می‌کنند

 همان طور که اشاره کردیم تزریق چربی هم در صورت هم در نقاط مختلف بدن مثل سینه‌‌ها و باسن امکان پذیر است.

تزریق چربی به قسمت‌‌هایی مثل باسن و سینه به همراه بی حسی موضعی انجام ‌می‌پذیرد. افتادگی‌‌های حاصل از بالا رفتن سن یا شیر دهی در سینه، کم حجم شدن باسن و نازک شدن پوست دست‌‌ها که باعث دیده شدن عروق ‌می‌شود، همگی با تزریق چربی طبیعی بدن اصلاح شدنی هستند.

برای تزریق چربی در صورت از چربی‌های موجود در نواحی مختلف مانند پهلو و ران شخص برداشته ‌می‌شود سپس این چربی را توسط سوزن‌‌های مخصوص به منافذ پوست وارد ‌می‌کنند چربی تزریق شده از طریق جریان خون جذب بافت پوست شده و قسمت‌‌های آسیب دیده ترمیم ‌می‌شوند. تنها در مواردی که شخص تحمل دردهای اندک را هم نداشته باشد، طبق تشخیص پزشک امکان بیهوشی وجود دارد و به همین دلیل این روش نیمه تهاجمی خوانده ‌می‌شود.

مزایای تزریق چربی

  • تزریق چربی زمان کمی از پزشک و مراجعه کننده می‌گیرد
  • تزریق چربی نیاز به اتاق عمل و بیهوشی ندارد
  • تزریق چربی یک عمل سرپایی محسوب می‌شود و احتیاج به بستری شدن ندارد
  • تزریق چربی در مدت زمان کوتاه به خواسته مراجعه کننده پاسخ ‌می‌دهد
  • تزریق چربی محدودیت جنسیتی نداشته و آقایان هم ‌می‌توانند از این روش درمان بهره ببرند

برای رزرو وقت ، تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰

از سایر روش‌های جوانسازی کلینیک رزیبا همانند بوتاکس و آر اف فرکشنال بهره‌مند شوید.