خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

تزریق ژل یا فیلر در کلینیک رزیبا

در اثر گذشت زمان و بالا رفتن سن از حجم چربی زیر پوست کاسته شده و بعضی از قسمت‌‌های صورت لاغرتر و گود تر به نظر ‌می‌رسد. گرچه معیار زیبایی برای برخی افراد صورت استخوانی ‌می‌باشد، اما صورت تکیده سن را بیشتر نشان ‌می‌دهد. همین امر باعث شده تا عده زیادی برای رفع چین و چروک و پر کردن قسمت‌‌های فرورفته در صورت به تزریق ژل (فیلر) روی آورند و با این روش از اثرات مرور زمان بر روی صورت خود بکاهند.

تزریق ژل یا همان فیلر در حال حاضر یکی از به روزترین روش‌‌های جوان سازی پوست است. گرچه روش‌‌های غیر تهاجمی همیشه در اولویت هستند اما برای دست یافتن به نتیجه سریع و مطلوب بدون نیاز به جراحی و پرداخت هزینه‌‌های زیاد، این روش کمتر تهاجمی پاسخگوی بسیاری از مشکلات در حیطه زیبایی ‌می‌باشد.

تزریق ژل به عنوان پر کننده و حجم دهنده تنها به صورت ختم نمی شود و برای هر نقطه از بدن که از فرم طبیعی خود خارج شده باشد قابل استفاده است.

تزریق ژل یا فیلر در کلینیک رزیبا

همین حالا وقت رزرو کنید!

۰۲۱۸۸۸۶۵۰۱۰ - ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰

در ساعات کار کلینیک با شماره‌های درج شده تماس گرفته و یا از طریق فرم، مشخصات خود را ارسال فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

موارد استفاده از ژل

خطوط دور چشم ،خط اخم ، زاویه سازی صورت ، فرم دهی به چانه ، رفع گودی زیر چشم، پر کردن لب ، رفع افتادگی گونه، حجیم کردن سینه بزرگ کردن ران و باسن، جای جوش ، جای زخم ، آکنه ، سوختگی و قرینه سازی صورت.

فیلرها چند دسته هستند

دسته اول ژل‌های هیالورونیک است. این ماده بطور طبیعی در بدن وجود دارد. ژل هیالورونیک اسید به مرور زمان توسط بدن جذب ‌می‌شود و ماندگاری آن بین 6 تا 18 ماه ‌می‌باشد. این ژل تاثیر قابل توجهی در رفع فرو رفتگی‌‌ها و لیفت صورت دارد.

دسته دوم ژل‌‌هایی با غلظتی بیشتر از هیالورونیک اسیدها هستند. به همین دلیل ماندگاری و دوام این ژل‌‌ها بیشتر از دسته اول ‌می‌باشد وبسیار مناسب برای برجسته کردن گونه‌‌ها ، خط اخم و چین‌‌های روی بینی هستند. این نوع ژل از جنس کلسیم هیدروکسی آپاتیت ‌می‌باشند.

دسته سوم ژل‌‌هایی از جنس پلی ال لاکتیک اسید هستند. این ژل‌‌ها محرک کلاژن ‌می‌باشند و برای از بین بردن خطوط ریز و بازسازی کلاژن به کار گرفته ‌می‌شوند. نتایج حاصل از تزریق این دسته از ژل‌‌ها تا 2 سال باقی ‌می‌مانند اما خود ژل مدتی بعد از تزریق از بین ‌می‌رود.

دسته چهارم فیلرها از نوعی ماده مصنوعی که به آن میکروسفر یا توپ کوچک ‌می‌گویند، ساخته شده اند. این ماده به دلیل دیرجذب بودن ‌می‌تواند به طور دائم زیر پوست باقی بماند.به این ژل‌‌ها ژل دائمی گفته ‌می‌شود.تخلیه این نوع فیلر کار دشواریست بنابراین تزریق آن به همه افراد توصیه نمی شود.

تزریق ژل یا فیلر در کلینیک رزیبا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *