خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

تزریق ژل گونه در رزیبا

از دیر باز داشتن صورتی شاداب ، خوش فرم و با طراوت دغدغه بسیاری از افراد بوده و هست. یکی از معیارهای زیبایی صورت، داشتن گونه‌‌های برجسته متناسب با فرم صورت است. طرز آرایش کردن گونه و صورت با مواد آرایشی تا حدی این خواسته را برآورده ‌می‌کند اما عواملی مانند بالا رفتن سن، داشتن گونه‌‌های گود بصورت مادرزادی و عوارض ناشی از شکستگی و تصادفات با آرایش کردن قابل ترمیم نیستند.

امروزه با تزریق ژل یا فیلر گونه به آسانی ‌می‌توان برای رفع معایب صورت در قسمت گونه‌‌ها اقدام کرد. تزریق فیلر در ناحیه گونه راهی بسیار سریع و مقرون به صرفه است. این روش غیر جراحی نتایج بسیار شگفت انگیزی در مدت بسیار کم به همراه دارد. تزریق ژل گونه علاوه بر سرعت نتیجه، دوران نقاهت کوتاهی دارد و اندازه ژل تزریق شده کاملا بستگی به انتخاب مراجعه کننده دارد.

تزریق ژل گونه در رزیبا

همین حالا وقت رزرو کنید!

۰۲۱۸۸۸۶۵۰۱۰ - ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰

در ساعات کار کلینیک با شماره‌های درج شده تماس گرفته و یا از طریق فرم، مشخصات خود را ارسال فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

تزریق ژل گونه در رزیبا

حتی اگر فیلر در منطقه گونه بیشتر از حد تزریق شود یا به دلخواه شخص نباشد، خارج کردن مقداری از مواد ژل امکان پذیر است. با تزریق ژل گونه ‌می‌توان اثرات بالا رفتن سن مثل افتادگی و گودی گونه در صورت را ترمیم کرد و شادابی و جوانی را به صورت بازگرداند. همچنین ترمیم گونه با فیلر تاثیر بسیار زیادی در زاویه سازی صورت دارد که این امر زیبایی حاصل از تزریق را چند برابر ‌می‌کند.

از مزایای دیگر انجام این عمل زمان کوتاه انجام آن ‌می‌باشد. بر خلاف روش‌‌های جراحی نیازی به وقت زیاد و بیهوشی برای تزریق فیلر نیست. ماندگاری ژل گونه در افراد مختلف متفاوت است این مواد هیچ آسیبی به بافت پوست نمی زند و در دراز مدت و تکرار تزریق هیچ تغییری در فرم اصلی صورت ایجاد نمی کند زیرا ژل گونه از موادی به نام هیالورونیک اسید ساخته شده است که در بدن به طور طبیعی وجود دارد و بعد از مدتی این مواد جذب بدن ‌می‌شوند.

قبل از تزریق فیلر گونه باید با پزشک مشورت شود و فرد تحت معاینه قرار گیرد. از مواردی که باید قبل از تزریق رعایت کرد، استفاده نکردن از مسکن‌‌ها و داروهای رقیق کننده خون، استعمال دخانیات و مشروبات الکلی و استفاده نکردن از مواد آرایشی روی پوست ‌می‌باشد.

مراحل تزریق ژل گونه

  1. ابتدا محل تزریق توسط پزشک مشخص ‌می‌شود
  2. سپس ناحیه تزریق به صورت موضعی بی حس ‌می‌شود
  3. در نهایت تزریق انجام ‌می‌شود

تزریق ژل گونه نیاز به استراحت و مراقبت خاصی ندارد و فرد پس از تزریق ‌می‌تواند به امور روزانه خود رسیدگی کند.

افرادی که صورتی کشیده و استخوانی دارند یا بر اثر بالا رفتن سن برجستگی گونه خود را از دست داده اند و کسانی که دچار لاغری شدید بر اثر بیماری یا جراحی به منظور کاهش وزن شده اند، گزینه‌‌های مناسب تزریق گونه هستند.

هزینه تزریق فیلر گونه بسیار کمتر از روش‌‌های جراحی مثل پروتز گونه بوده و بستگی به نوع و مقدار مواد مصرفی و وسعت ناحیه تزریق دارد.