خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

یکی از روش‌‌های نسبتا جدید برای جوانسازی پوست هایفو تراپی ‌می‌باشد. هایفوتراپی روشی غیر تهاجمی و جایگزین بسیاری از روش‌‌های تهاجمی و جراحی برای لیفت صورت است و کمک زیادی به کلاژن سازی پوست ‌می‌کند. تاریخچه استفاده از هایفوتراپی به درمان تومور توسط این روش بر‌می‌گردد. چندین سال بعد این متد در حیطه زیبایی کاربرد پیدا کرد و نتیجه آن که امروزه به عنوان بهترین روش درمان چین و چروگ و تحریک پوست برای کلاژن سازی از هایفوتراپی نام ‌می‌برند.

هایفوتراپی یا هایفو مخفف کلمه High-Intensity Focused Ultrasound بوده که به معنی اولترا سوند یا همان ارژی فوق صوت با شدت بالا و متمرکز است. این انرژی پوست را سفت کرده و تاثیر زیادی در جوان سازی پوست دارد. همچنین از این دستگاه برای نقاط دیگر بدن به غیر از صورت نیز استفاده ‌می‌شود.

همین حالا وقت رزرو کنید!

۰۲۱۸۸۸۶۵۰۱۰ - ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰

در ساعات کار کلینیک با شماره‌های درج شده تماس گرفته و یا از طریق فرم، مشخصات خود را ارسال فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

کاربرد هایفو

هایفوتراپی صورت

هایفو تراپی در صورت تمامی نواحی صورت را پوشش ‌می‌دهد مثل خطوط عمیق و افقی پیشانی که با این روش درمان تا حد زیادی از بین ‌می‌روند. هم چنین چربی اضافه در پلک پایین تیرگی و پف زیر چشم با کمک این دستگاه از بین ‌می‌روند و با تولید کلاژن این ناحیه لیفت ‌می‌شود.در مورد افتادگی پلک هایفو مانند جراحی ( بلفاروپلاستی) عمل کرده و خطوط اطراف چشم را نیز از بین ‌می‌برد. بینی هایی که نیاز به اصلاحات کمی دارند به وسیله هایفوتراپی قابل درمان هستند و تغییرات ایجاد شده پس از هایفو بسیار طبیعی و نامحسوس ‌می‌باشند. ضمنا برای از بین بردن خطوط ایجاد شده روی بینی و لیفت بینی هایفوتراپی بسیار موثر بوده و نتیجه مطلوبی ایجاد ‌می‌کند.

هایفوتراپی در کلینیک رزیبا

 

کاربرد دیگر هایفو در صورت زاویه سازی فک ‌می‌باشد. زمانی که کلاژن سازی صورت ‌می‌گیرد، پوست در ناحیه فک لیفت ‌می‌شود و صورت زاویه دار و زیباتر ‌می‌گردد.

هایفوتراپی غبغب

با توجه به این که چربی اضافی توسط هایفو از بین ‌می‌رود، غبغب کسانی که در این ناحیه چربی انباشته دارند گزینه خوبی برای هایفو تراپی بوده و کلاژن سازی و لیفت پوست در این قسمت غبغب بزرگ را درمان ‌می‌کند.

هایفوتراپی شکم (پوست شکم)

از دیگر موارد استفاده هایفو ‌می‌توان به کم کردن چربی شکم اشاره کرد. انرژی فرا صوت یا همانultra sound به لایه های چربی نفوذ ‌می‌کنند و سلول های چربی را از بین ‌می‌برند. بهتر است برای رسیدن به نتیجه بهتر ورزش و رژیم غذایی کنترل شده را همزمان با هایفو در برنامه زندگی خود قرار دهیم. پوست اضافه شکم نیز به لحاظ کلاژن سازی توسط هایفو تراپی لیفت شده ومحکم تر ‌می‌شود. قسمت های پر چربی بدن مانند مثل ران و پهلو هم کاندیدای مناسبی برای استفاده از هایفوتراپی ‌می‌باشد و برای لاغری این نواحی میتوان از این روش استفاده کرد.

هایفوتراپی مو

اگر ریزش موی شما تحت تاثیر اختلالات هورمونی و تیروئید پرکار نباشد طبق تشخیص پزشک خود ‌می‌توانید از هایفوتراپی استفاده کنید. در این مورد بخصوص ابتدا باید علل ریزش مو را جست و جو کرد و سپس اقدام به درمان کرد.

هایفوتراپی واژن

افتادگی های پوست در ناحیه واژن که بر اثر زایمان و یا با افزایش سن برای برخی از بانوان اتفاق ‌می‌افتد با هایفوتراپی قابل درمان هستند. و بعد از این عمل این افتادگی ها برطرف شده و پوست در این ناحیه سفت و کشیده ‌می‌شود.

مزایای هایفوتراپی

 1. کاهش چین و چروک
 2. بالا بردن گونه ها
 3. زاویه سازی
 4. سفت کردن نواحی مختلف بدن
 5. لیفت سینه و ناحیه دکلته و زیر بغل
 6. ماندگاری نسبتا بالا

 عوارض هایفوتراپی

 1. سوزن سوزن شدن ضعیف در ناحیه تحت درمان که فقط در برخی افراد دیده ‌می‌شود و سریع از بین میرود.
 2. تورم ضعیف که معمولا به سرعت فروکش میکند
 3. کبودی و بی حسی موقت که در بعضی افراد اتفاق ‌می‌افتد

چه کسانی نباید هایفوتراپی انجام دهند:

 1. خانم های باردار
 2. بیماران مبتلا به صرع
 3. افراد مبتلا به دیابت
 4. کسانی که پروتز دارند

 یاداور می‌شویم به غیر از کسانی که ممنوعیت استفاده از هایفوتراپی را دارند, تمامی افراد بالاتر ار 30 سال ‌می‌توانند از این روش استفاده کنند.


برای رزرو وقت ، تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۸۶۵۰۲۰