خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

بوتاکس پیشانی

فهرست محتوا

بوتاکس برای خطوط پیشانی یک درمان زیبایی رایج است که به عضلات پیشانی شما تزریق می شود تا ظاهر چین و چروک را کاهش دهد. خطوط خفیف تا متوسط پیشانی به تنهایی به تزریق بوتاکس پاسخ خوبی می دهند. بوتاکس با مسدود کردن سیگنال‌های شیمیایی به ماهیچه‌های شما می‌گوید منقبض شوند این کار از چین و چروک شدن آن عضلات روی پوست و ایجاد خطوط روی پیشانی، اطراف چشم یا نزدیک دهان جلوگیری می کند. اگر به تازگی بر روی پیشانی خود چروک هایی را مشاهده کرده اید، توصیه می کنم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد بوتاکس پیشانی بدانید.

بوتاکس پیشانی چیست؟

یکی از رایج ترین نواحی که در آن بوتاکس تزریق می شود ناحیه پیشانی است. بوتاکس را می توان در نواحی دیگری مانند پای کلاغی، خطوط اخم یا هر مکان دیگری که در آن چین و چروک یا خطوط ناشی از انقباضات عضلانی ایجاد شده است، تزریق کرد. با تزریق بوتاکس عوارض جانبی ممکن است ایجاد شود. اما این عوارض بسیار نادر هستند و اکثر مردم بوتاکس را به خوبی تحمل می کنند.

هزینه بوتاکس پیشانی

در مورد بهترین سن تزریق بوتاکس بیشتر بدانید.

دلایل استفاده از بوتاکس پیشانی

انقباضات و تغییرات حالات صورت می تواند در قسمت بالایی صورت شما به شکل افتادگی ابروها و چین و چروک های اطراف چشم، بین ابروها و روی پیشانی ظاهر شود. این چین و چروک ها ممکن است به صورت شما ظاهری خشن، غمگین بدهند، اگرچه که احساس شادی و آرامش می کنید. بنابراین از دلایل استفاده از بوتاکس پیشانی می توان به تمایل به رهایی از شر صورت خسته و عصبانی اشاره کرد.

در حالی که ابروهای سنگین و آویزان تمایل به انتقال خستگی، عصبانیت و سایر احساسات منفی دارند، اکثر مردم نیز تمایلی به ابروهای بیش از حد قوس یا بلند ندارند. از بوتاکس می توان برای بلند کردن ابروها استفاده کرد و اثر یک لیفت ظریف ابرو را ایجاد کرد. پزشکان بسیار ماهر ما از بوتاکس برای از کار انداختن ماهیچه‌های ابرو استفاده می‌کنند و به عضلات بالا بر ابرو اجازه می‌دهند به طور طبیعی ابرو را بالا ببرند. این کار ناحیه چشم را باز می کند و ظاهری شاداب ایجاد می کند.

بوتاکس در مناطق بالای صورت به دلایل زیر استفاده می شود:

  • از بین بردن چین و چروک پیشانی
  • رفع حالت غمگین یا عصبانی چهره
  • افزایش اعتماد به نفس
  • جوانسازی صورت
  • درمان پای کلاغ
  • رفع چین و چروک اخم
  • رفع گرفتگی بین ابروها

در مورد مراقبت های بعد از بوتاکس بیشتر بدانید.

رویه بوتاکس برای چین و چروک پیشانی

تزریق بوتاکس پیشانی از طریق تزریق های ریز انجام می شود. تزریق در ناحیه پیشانی انجام می شود و حدود چند دقیقه طول می کشد. این روش را می توان هر 3-6 ماه تکرار کرد و حدود 1 تا 2 هفته طول می کشد تا چین و چروک ها از بین بروند. تزریق بوتاکس در افرادی که دارای چین و چروک های خفیف یا پای کلاغی هستند بیشترین تاثیر را دارد.

موارد زیادی وجود دارد که در آن افراد باید ابروهای خود را اصلاح کنند. یکی از رایج ترین موارد زمانی است که خانم ها می خواهند بعد از تزریق بوتاکس برای درمان چین و چروک پیشانی ابروهای خود را تغییر دهند. هنگام درمان خطوط پیشانی امکان فرم دادن به ابرو وجود دارد. برخی از خانم ها ابروی خمیده را ترجیح می دهند. در مردان، حفظ ابروهای صاف و مردانه مهم است.

تزریق بوتاکس اغلب برای ایجاد ظاهری جوان‌تر برای ابرو، با بالا بردن نوک ابرو نیز می تواند استفاده شود. بوتاکس ماهیچه های پوست شما را شل می کند در حالی که چین و چروک های قابل مشاهده را صاف می کند. همچنین می تواند برای صاف کردن نواحی بین چشمان شما که ممکن است خطوط اخم دارد، استفاده شود.

در ضمن چین و چروک پیشانی یا خطوط اخم چیزی است که روی پوست همه ظاهر می شود. در واقع اینجاست که چین و چروک های برجسته در نتیجه پیری طبیعی و استرس پیشانی خودنمایی می کنند و باعث پیری فزاینده می شوند. اگر آماده استقبال از این خطوط با آغوش باز نیستید، مراقبت از پوست با درمان‌های بوتاکس ضد پیری روش ایده آلی است. با تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی می توان تمام موارد گفته شده را در مدت زمان کوتاهی درمان کرد.

بهترین کلینیک بوتاکس پیشانی

در مورد تزریق ژل صورت بیشتر بدانید.

کلام آخر

تزریق بوتاکس پیشانی ضروری است که توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی انجام شود. در صورتی که تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص انجام شود، معمولا هیچ عارضه ایی نداشته و ظاهر فرد بسیار طبیعی و دلنشین می گردد. اگر شما هم از داشتن چین و چروک های فراوان بر روی پیشانی خود خسته شده اید، توصیه می کنم که هممین امروز به کلینک رزیبا بهترین کلینیک زیبایی در عباس آباد تهران مراجعه کنید.

سوالات متداول

لوگو کلینیک رزیبا

کلینیک زیبایی و دندان پزشکی رزیبا

گروه پزشکان رزیبا سال ها است که در زمینه پوست و زیبایی خدمات ارزنده ایی را به زیباجویان ارائه می دهند. این مرکز در ابتدا فعالیت خود را در محدوده میدان هفت تیر تهران شروع کرده و در حال حاضر در محدوده خیابان بهشتی مشغول به فعالیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *