خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو، خیابان زیبا پلاک ۵۸، ساختمان زیبا طبقه اول، واحد ۲

لوگو کلینیک رزیبا

فیلر نورامیس

فهرست محتوا

استفاده از فیلر نورامیس با حجم دادن به صورت می تواند ظاهر شخص را جوان تر کند. این نوع پرکننده در انواع مختلف موجود است. هر کدام اهداف متفاوتی دارند. از فیلر نورامیس  می توان همچنین برای کانتورینگ صورت استفاده کرد.  فیلر نورامیس حاوی ذراتی است که از طریق یک نوآوری سه بعدی پیوند متقابل ایجاد می شوند. به همین دلیل تأثیر طولانی مدت و ماندگار دارد. سه نوع پرکننده پوستی نورامیس وجود دارد. در این مقاله، ما در مورد هر نوع و آنچه می توانید از آن انتظار داشته باشید بحث خواهیم کرد. اگر به دنبال درمان عمیق تری برای چین و چروک هستید، فیلر نورامیس راه حل مناسبی است.

فیلر نورامیس چیست؟

فیلر نورامیس از اسید هیالورونیک ساخته شده است و برای بیمارانی که چین های صورت متوسط تا شدید دارند، انتخابی عالی است. تقریباً نه ماه طول می کشد و ظاهر کلی جوانی را ارائه می دهد. درمان نورامیس به کاهش چین و چروک و خطوط کمک می کند. این درمان همچنین به افزایش حجم برای ظاهری جوان تر کمک می کند.

در مورد لیزر در خیابان بهشتی بیشتر بدانید.

کاربرد فیلر نورامیس

رایج ترین کاربرد فیلر پوستی نورامیس افزایش حجم صورت و اصلاح چین های عمیق است. هر چند که فیلر نورامیس از آنجا که حاوی ذرات اسید هیالورونیک فیلتر شده است، به طور موثر با چین و چروک صورت مبارزه می کند. علاوه بر این، این فیلر پوستی حاوی لیدوکائین برای به حداقل رساندن هرگونه درد مرتبط با این روش است. این تزریق سریع، بدون درد است و بر ظاهر طبیعی پوست شما تأثیری نخواهد گذاشت.

انواع فیلر نورامیس

فیلر پوستی نورامیس یک فیلر همه کاره است که می تواند به طور موثر بسیاری از نگرانی های زیبایی را درمان کند و یک راه حل ایمن و مقرون به صرفه برای چین و چروک صورت و حجم لب است.

بهترین کلینیک پوست

فیلر پوستی حجم دهنده نورامیس

فیلر پوستی حجم دهنده نورامیس یک فیلر پوستی است که از ژل هیالورونیک اسید غیر حیوانی ساخته شده است. از آنجایی که حاوی لیدوکائین است، کمترین خطر ناراحتی را در طول عمل دارد. این نوع از فیلر نورامیس اغلب برای چین های عمیق و چین و چروک های صورت استفاده می شود. ژل لیدوکائین حجم دهنده نورامیس از نظر بالینی ثابت شده است که چین و چروک ها را کاهش می دهد و با حداقل خطر به نواحی افتادگی حجم می دهد.

در مورد فیلر لب روسی بیشتر بدانید.

خطرات پرکننده فیلر پوستی حجم دهنده نورامیس

این فیلر پوستی از مواد طبیعی ساخته شده است. محتوای هیالورونیک اسید از تخمیر میکروبی حاصل می شود و ثابت شده است که برای مردان و زنان بی خطر است. نورامیس علاوه بر زیست سازگاری، گزینه ای مطمئن، موثر و ایمن برای درمان چین و چروک های عمیق است. ی درمان چین و چروک ها تا سه ماه طول خواهد کشید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر پوستی حجم دهنده نورامیس

پس از اولین درمان، فیلر پوستی نورامیس جذب پوست می شود و هر سه تا شش ماه یکبار نیاز به تزریق دارد. تا زمانی که فیلر ماندگار است، بیماران باید از مصرف الکل، مصرف داروها و قرار گرفتن در معرض گرمای شدید خودداری کنند.

پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس

پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس یک پرکننده پوستی است که حاوی یک عامل بی حس کننده (لیدوکائین) و اسید هیالورونیک، یک ماده زیست سازگار است. پرکننده از طریق تخمیر میکروبی تولید می شود و حیوانی نیست. هیالورونیک اسید موجود در لیدوکائین عمیق نورامیس از نظر بالینی ثابت شده است و حاوی 3٪ لیدوکائین است که یک بی حس کننده موضعی بی ضرر است. این ماده هر گونه درد یا احساس ناخوشایند تزریق را تا حد زیادی کاهش می دهد. این امر به ویژه هنگامی که به دنبال تقویت ماندگار لب هستید بسیار مهم است. علاوه بر این، لیدوکائین بر اثر زیبایی شناختی فیلر تأثیر نمی گذارد.

مزایای پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس

استفاده از پرکننده پوستی پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیسایده خوبی برای رفع چین و چروک های عمیق صورت است. این محصول از ذرات اسید هیالورونیک فیلتر شده ساخته شده است و برای کانتورینگ عمیق صورت مناسب است. این پرکننده پوستی تا نه ماه ماندگاری دارد. بعد از درمان اولیه فیلر نیازی به تمدید تزریق فیلر نخواهید داشت.

خطرات پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس

این فیلر پوستی از ماده هیالورونیک اسید ساخته شده و برای همه بیماران بی خطر است.

در مورد تزریق ژل لب طبیعی و نچرال در کلینیک رزیبا بیشتر بدانید.

اقدامات پیش از تزریق فیلر نورامیس

قبل از اینکه برای درمان مراجعه کنید، باید سابقه پزشکی خود را بدانید. به این ترتیب، پزشک شما می تواند بهترین توصیه را به شما بدهد. شما می توانید به طور مفصل با پزشک خود صحبت کنید و آنها برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید وقت صرف می کنند.

رویه تزریق فیلر نورامیس

فیلر نورامیس در ابتدا برای تزریق زیر پوست ساخته شد. اگر قرار است یک سوزن زیر پوست خود وارد کنید، باید مطمئن شوید که تا حد امکان بدون درد است. به همین دلیل است که برخی از فیلر نورامیس در حین ساخت با یک بی حس کننده موضعی مخلوط می شود و قبل از تزریق آرایش پاک می شود. پزشک شما پوست را در طول تزریق کنترل می کند تا تعیین کند که چه مقدار پرکننده نیاز دارید.

موارد منع تزریق تزریق فیلر نورامیس

  • در دوران بارداری یا شیردهی
  • عارضه مفصلی
  • آلرژی یا بیماری های روماتولوژیکی

هزینه تزریق فیلر نورامیس

هزینه تزریق نورامیس به مقدار و نوع نورامیس بستگی دارد که از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. قیمت بر اساس سرنگ 1 میلی لیتری است. هزینه کل تزریق قبل از شروع درمان با بیمار توصیه و توافق خواهد شد.

هزینه تزریق فیلر نورامیس

ماندگاری پرکننده پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس

 تزریق فیلر نورامیس نتایج طولانی مدت را تضمین می کند. بیماران فیلر پوستی عمیق لیدوکائین نورامیس را به دلیل تطبیق پذیری و کارایی آن ستایش می کنند.

کلام آخر

در حالی که نورامیس یک پرکننده پوست است، رطوبت پوست را فراهم می کند و در نتیجه چهره را صاف تر نشان می دهد. فیلر نورامیس از اسید هیالورونیک غیر حیوانی ساخته شده است که زیست سازگار است و در لایه های بافت نرم پوست پخش می شود و آبرسانی می کند.

لوگو کلینیک رزیبا

کلینیک زیبایی و دندان پزشکی رزیبا

گروه پزشکان رزیبا سال ها است که در زمینه پوست و زیبایی خدمات ارزنده ایی را به زیباجویان ارائه می دهند. این مرکز در ابتدا فعالیت خود را در محدوده میدان هفت تیر تهران شروع کرده و در حال حاضر در محدوده خیابان بهشتی مشغول به فعالیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *