تهران، عباس آباد، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی، کوچه ادایی پلاک یک، واحد یک

لوگو کلینیک رزیبا

فیشیال چیست؟

فیشیال پوست درمان چندکاره پوست است که شامل بخار، لایه برداری، ماسک صورت، پاکسازی، ماساژ صورت و انواعی از لوسیون ها و کرم ها می باشد. به طور کلی فیشیال درمانی است که با هدف بهبود ظاهر پوست و آرامش بیشتر پوست صورت انجام می شود. درمانی که اگر به درستی و متناسب با نوع پوست انجام شود مزایای بسیار زیادی دارد.

فیشیال از جمله روش هایی است که به منظور جوانسازی پوست انجام می شود و با توجه به این که غیر تهاجمی است افراد فیشیال را به روش های تهاجمی ترجیح می دهند. از کاربردهای مهم فیشیال افزایش تولید کلاژن، پاکسازی منافذ، برداشتن سلول های مرده پوست، رطوبت دهی و آبرسانی پوست می باشد.

فیشیال در کلینیک زیبایی رزیبا

فیشیال را می توانید از سن 20 سالگی به بعد انجام دهید تا از همان سن کم پوستی درخشان و شاداب داشته باشید. فیشیال می تواند از روند پیری پوست شما جلوگیری کند و جوش و لک های پوستی را از بین ببرد. فیشیال به صورت منظم در ماه یکبار انجام می شود و شاهد تغیرات چشمگیر در پوست خود خواهید بود. اگر نمی توانید فیشیال را هر ماه انجام دهید هر 4 ماه یک بار به کلینیک رزیبا مراجعه کنید و توسط یک فیشیالیست حرفه ای ، فیشیال صورت را با بهترین مواد و هزینه مناسب انجام دهید.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست روش هایی است که افراد برای مراقبت از پوست خود انجام می دهند. پاکسازی غالبا سه هدف حذف سلول های مرده پوست، پاکسازی آلودگی ها و مواد اضافی پوست، آبرسانی و بهبود خونرسانی پوست را دنبال می کند.

بسیاری از مشکلات پوستی به تمیز نکردن پوست و باقی ماندن آلودگی ها و مواد آرایشی در پوست مربوط می شود. به همین دلیل با استفاده از پاکسازی می توانید تغییرات فوق العاده ای در پوست خود مشاهده کنید.  پاکسازی باعث می شود بافت پوست بهبود بخشد و پوست درخشان و شادابی داشته باشید.

از جمله روش های پاکسازی پوست در کلینیک رزیبا فیشیال، لایه برداری، بخور، خروج ضایعات پوستی و… می باشد. که با استفاده از این روش ها بلافاصله پس از انجام کار تاثیر آن را خواهید دید و غالبا روش هایی موثر و بهتر از روش های پاکسازی در منزل است.

فیشیال در کلینیک زیبایی رزیبا

کاربرد پاکسازی پوست

میکرودرم ابریژن

یکی از روش های غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست میکرودرم ابریژن می باشد. که با استفاده از تکنیک های مختلف لایه ای از پوست برداشته می شود. و پس از آن لایه ی سطحی جدید یکدست و جوانتر به نظر می رسد.

این روش برای صورت 30 تا 40 دقیقه و برای گردن 20 دقیقه زمان می برد. هنگام کار با ابریژن بی حسی نیاز نیست و فرد هیچ گونه دردی نخواهد داشت. پس از درمان پوست کمی تورم دارد که در عرض چند ساعت برطرف می شود.

برای رسیدن به بهترین نتیجه بین 5 تا 10 جلسه باید میکرودرم ابریژن را انجام دهید. که با توجه به نظر پزشک و همچنین نوع پوست شما این جلسات به صورت هفتگی، دوهفته یکبار و ماهیانه انجام می شود.

کاربرد میکرودرم ابریژن

بسیاری از افراد با افزایش سن و نور خورشید پوستشان دچار لک می شود. که این لک ها با گذشت زمان بیشتر می شوند. با استفاده از میکرودرم ابریژن سلول های پوستی از بین می روند و این روش به روشن تر شدن پوست ، کمک می کند.

هر گونه مواد آلوده از طریق منافذ وارد پوست شده و در نتیجه باعث کدر شن پوست می شود. افراد بالای 27 سال می توانند با استفاده از میکرودرم ابریژن بافت پوست خود را ترمیم کنند و در نتیجه این منافذ کوچک تر می شود و آلودگی ها راهی برای نفوذ به پوست نخواهند داشت.

از میکرودرم ابریژن علاوه بر جوانسازی برای پاکسازی پوست نیزاستفاده می شود. و برای جلوگیری از جوش های بزرگ باید جوش های سرسیاه درمان شوند.

فیشیال در کلینیک زیبایی رزیبا

ال ای دی تراپی

ال ای دی تراپی یا نور درمانی یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست است. پوست با استفاده از این روش در معرض نور مرئی با طول موج های مختلفی قرار می گیرد و مشکلات پوست مانند کک و مک، تولید کلاژن و چروک را بهبود می بخشد.

دستگاه ال ای دی تراپی با پنج رنگ مختلف ( آبی، قرمز، سبز، زرد و سفید) که هرکدام از این رنگ ها کاربرد متفاوتی برای پوست دارند، ارائه می گردد. نور آبی باکتری ها و آلودگی های جمع شده در پوست را پاکسازی می کند. نور قرمز گردش خون و الاستین پوست را افزایش می دهد. نور سبز باعث کاهش ملانین پوست می شود و از تیره شدن پوست جلوگیری می کند. نور زرد  به سلول های پوست صورت انرژی می دهد و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. نور سفید پوست را تقویت و از حالت شلی در می آورد.

کاربرد ال ای دی تراپی

هیدرودرمی

در روش هیدرودرمی فیشیالیست با دستگاه مخصوص که دارای یک سری مارپیچی و مکنده است آلودگی ها را از درون منافذ پوست بیرون می کشد و فرایند مختلف جوانسازی و آبرسانی را با اضافه کردن سرم های حاوی پپتیدها، اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان ها به پوست انجام می دهد. که پوست نرم و مرطوب می شود.

کاربرد هیدرودرمی

درمان آکنه

آکنه یا جوش برجستگی های ناخوشایندی است که به رنگ سیاه، سفید و قرمز در سطح پوست ایجاد می شود. برای بهبود و کاهش آکنه  به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

کلینیک رزیبا ارائه دهنده انواع خدمات پوست از جمله فشیال، ال ای دی تراپی، درمان آکنه،  درمان لک و هیدرودرمی و جوانسازی و لیفت حرفه ای با بهترین و برندهای روز دنیا.. می باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت کلینیک رزیبا از خدمات آن بهره مند شوید و نوبت خود را رزرو نمایید و با کمک پزشکان این کلینیک زیبایی را به پوست خود هدیه دهید.